Size bir telefon kadar yakınız
0 212 660 60 00
Dil Seçin
trende

VİZYONUMUZ

Anasayfa » VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

PROMEK SAVUNMA VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.  olarak; 5188 Sayılı Yasa ile yeniden şekillenen özel güvenlik sektörü içindeki deneyimimiz ve kabiliyetimizle, toplumsal sorumluluğun bilincinde olarak; bilgi çağının gerektirdiği duyarlılık ve modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, müşteri ve çalışanlarına değer katarak, elde ettiği tecrübe ve deneyimi hazırladığı eğitim programları ile personeline aktarıp, hatasız hizmet vermeyi planlayarak; saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan markası olup, Özel Güvenlik hizmetlerine dair yeni uygulamalar bularak ve her alanda inovasyonu itici güç unsuru olarak kullanıp alanında’ ‘önder firma’’ olan ve Özel Güvenlik Hizmet Sektöründe tüm Türkiye Pazarında fark oluşturarak, Profesyonel güvenlik anlayışı ile modern ve teknolojik araç gereçleri kullanarak can ve mal güvenliğine yönelik en üst düzeyde güvenlik hizmeti vermektir.

Minimum Sirkülasyon

İnsan Kaynakları politikamız, etkin personel seçim süreciyle minimum personel sirkilasyonunu hedefler, buda personel alımlarımızda çok seçici davranmamızı sağlar.

İnsan Odaklılık

Ürünümüz her ne kadar Hizmet ise aracımızda bir o kadar İnsandır. Geniş Ar-GE çalışmalarımız ve uzman eğitmen kadromuz ile ancak istekli ve gelişmeye açık olan personel ile beraber etkili olabileceğinin bilinci ile hareket etmekteyiz.

PERSONEL SEÇİMİ VE EĞİTİMİ
Personel kalitesi personelin dikkatli araştırılarak seçilmesi ve eğitimine bağlıdır. Personel seçimi, eğitimi ve denetimi bir bütün olarak koordine edilerek şirket prensipleri doğrultusunda adaylar teorik ve pratik eğitimden geçirilmektedir.

Bütün personelin ilk eğitim programını tamamladıktan sonra, her türlü kritik durumda bilinçli ve profesyonelce davranmalarını sağlamak amacıyla, kalifiye eğitim yetkililerimiz tarafından sürekli eğitim görmektedir.

PROMEK GROUP personeli, her alanda ve karşılaştıkları her durumda, akıllıca, sağduyulu ve dürüst davranmaları, enerjik ve uyanık hareket etmeleri için, eğitim görmektedirler. Yaşadığımız hızlı gelişen teknoloji ortamında, personelimiz en son teknolojiye sahip olan güvenlik sistemlerini kullanmak için ayrıca eğitim görmektedir. PROMEK GROUP, her durumda, hizmet sağlayacak, motivasyona sahip, kapasiteli ve dürüst personel sağlamaktadır.