Size bir telefon kadar yakınız
0 212 660 60 00
Dil Seçin
trende

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

Günlük organizasyonların güvenliğinin sağlanmasında bir çok önemli detay bulunmaktadır. Doğru nitelikte personel ve doğru teçhizatın kullanılması, görev yeri veya bölgesinin potansiyel riskler yönünden analiz edilmesi, katılımcılar ve bölge halkının profilinin incelenmesi organizasyonun hiçbir güvenlik ihlali olmadan tamamlanabilmesi için dikkate alınması gereken unsurlardır.

Konusunda uzman kadromuz ile organizasyonlarda oluşturulan güvenlik çemberi yanı sıra, hazırda bekletilen mobil ekiplerimizle geçici organizasyonlarda asayiş ve güvenliğin sağlanması için her türlü tedbiri hassasiyetle almaktayız.

Organizasyon Hizmet Alanlarımız

  • Fuarlar,
  • Parti, Toplantı ve Seminerler,
  • Açılış ve Davetler,
  • Spor Müsabakaları,
  • Festival ve Konserler
  • Kültür Sanat Etkinlikleri gibi etkinliklerde tecrübeli elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Uluslararası fuarların, konserlerin, panayırların, stat ve spor komplekslerinin güvenliğinin sağlanması diğer fiziki ortamlara göre daha zordur. Binlerce kişinin sürekli hareket halinde olduğu bu ortamlarda güvenlik açığının oluşmaması, herhangi bir üzücü olayın yaşanmaması için insan, zaman ve mekân gibi değişkenler iyi hesaplanmalı ve kontrol altında tutulmalıdır.Organizasyon güvenliğinizi sağlamak için en zorlu koşullarda bile tam hizmet parolasıyla hareket eden, halka açık organizasyonlarda görev yapma becerisi yüksek ekibimizle fiziki, teknik ve teknolojik güvenlik önlemleri alıyoruz. Oluşturduğumuz bu gizli bir güvenlik kalkanı ile hiçbir katılımcıyı rahatsız etmeden, organizasyonun aksamasına sebep olabilecek tüm engelleri ortadan kaldırıyoruz.
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?