Size bir telefon kadar yakınız
0 212 660 60 00
Dil Seçin
trende

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

PROMEK SAVUNMA VE GÜVENLİK A.Ş.

Beraberlikleri uzun geçmişe dayalı, alanlarında ülkemizin uzman isimlerinin oluşturduğu seçkin bir ekip tarafından, uluslararası güvenlik hizmetleri ve danışmanlığı alanları ile birlikte hizmetlerinde çok değerli Türk Bilgi Birikimi ve bir Türk Markası ile yola çıkmak üzere kurulmuştur.

PROMEK SAVUNMA VE GÜVENLİK A.Ş. 2007 Yılından bu güne kadar ülkemizin tanınmış kişi ve kuruluşlarına uzun yıllardır verilen sistemli hizmetin birikimine dayanarak;

  • Oteller
  • Hastaneler
  • Siteler ve Konutlar
  • Plazalar
  • Eğitim Kurumları
  • Spor Kulüpleri
  • Fuar Alanları
  • Eğlence Merkezleri
  • Konser ve Organizasyonlar
  • VIP Güvenliği

Gibi şartları ve ihtiyaçları çok farklı faaliyet alanlarında,Tüm Avrasya Topraklarında

Özel Güvenlik,Güvenlik Danışmanlığı ve  Yönetim projelerinin ekipman, personel, eğitim, prosedür, denetim boyutlarını gerçekleştirmektedir.

FAALİYETLERİMİZ

5188 Sayılı Kanun ve ikincil mevzuatına bağlı olarak, kişilerin, kamu ve özel kurum ve kuruluşların özel güvenlik ihtiyaçlarını, konusunda eğitimli, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenip seçilmiş nitelikli özel güvenlik personeli ile karşılamak,

Yasalarla verilen özel güvenlik ve koruma görevlerini en üst seviyede yapabilecek mesleki ve genel kültüre, teknik ve taktik bilgi ile yüksek iş disiplinine sahip, hukukun üstünlüğüne inanmış, insan hak ve özgürlüklerine saygılı, çağdaş ve dinamik düşünce sistemini benimseyen, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilen, etkili iletişim kurabilen, nitelikli ve yüksek karakterli Özel Güvenlik Görevlileri yetkilendirmektir.

Kişilerin, kamu ve özel kurum ve kuruluşlarının her türlü güvenlik ihtiyacı konusunda profesyonel çözümler üreterek projelendirmek ve uygulamak, elektronik güvenlik sistemleri kurmak, alarm izleme merkezi hizmetleri sağlamak ve bu konularda dünyada ki en son gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin faydalanmalarına sunmaktır.

Hergün gelişen dünyada, iç ve dış unsurların yarattığı güvenlik risklerini minimize etmek için fiziksel ve elektronik özel güvenlik hizmeti sağlanılır. Temelde risk analizi ve güvenlik planlama unsurlarını kapsamaktadır.

Özel Güvenlik hizmeti satın almadan önce, projeye ilişkin yapılan risk değerlendirmeleri ve envanter oluşturma işlerini kapsayan işlemlerin bütünüdür. Müşterilerimizin daha iyi hizmet satın almasını veya mevcut projeleri kapsamında sağlıklı bir güvenlik planının mevzuata göre oluşturulmasını sağlayan bu işlem; 5188 Sayılı Kanun ve Yönetmeliğe uygun olarak, konusu düzeyinde uzman olan eğiticilerimiz tarafından incelenir, gerekli düzen içinde takipleri yapılır ve sonucunda uygun olan danışmanlık hizmeti müşterilerimizin istek ve görüşleri doğrultusunda sunulur.

PROMEK SAVUNMA VE ÖZEL GÜVENLİK A.Ş. Personelli Güvenlik  Hizmetleri; 5188 sayılı yasa gereklerine uygun özel güvenlik elemanları ve profesyonel yönetim kadrosu ile can ve mal güvenliğini sağlamaya yönelik özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Görev yapılacak tesislerde, çalışma alanlarının fiziksel güvenlik gereksinimleri belirlenmekte, konusunda uzman kadrolar tarafından yapılan risk analizleri doğrultusunda oluşturulan İş Yeri Talimatları ile ihtiyaca tam cevap veren bir güvenlik kadrosu oluşturulmaktadır. Oluşturulan kadronun almış olduğu Temel Güvenlik Eğitimini takiben, görev yaptığı tesisin faaliyet konusuna uygun eğitimlerle uzmanlaştırılması öncelikli hedefler arasında yer almaktadır.

Hizmet verilen projelerde görev yapan güvenlik elemanları ve bağlı bulundukları (operasyon) yöneticileri denetim ekibinin yanı sıra müşteriler tarafından da her 6 ayda bir değerlendirilmekte gerekli görülen alanlarda iyileştirme planları hayata geçirilmektedir.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?