Size bir telefon kadar yakınız
0 212 660 60 00
Dil Seçin
trende

FABRİKALAR, ŞANTİYELER VE SANAYİ TESİSLERİ

FABRİKALAR, ŞANTİYELER VE SANAYİ TESİSLERİ

FABRİKALAR, ŞANTİYELER VE SANAYİ TESİSLERİ

Fabrikalar, şantiyeler ve sanayi tesisleri stratejik önem taşıyan, potansiyel tehditlerin ve risk unsurlarının etkin olduğu bölgelerdir. Bu bölgelerin güvenliğinin sağlanmasında ekstra güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca tüm sürecin periyodik olarak ve büyük bir titizlikle takip edilmesi gerekmektedir.

Fabrika, şantiye ve tesislerin güvenliğini sağlamak için X-Ray cihazı ve el dedektörleri ile arama yapılması, çalışanların giriş-çıkış kontrolü, 7/24 denetim ve gözetim faaliyeti, giriş- çıkış gerçekleştiren ziyaretçilerin kabul, kayıt ve yönlendirme işlemlerinin yürütülmesi; baret, gözlük ve iş elbisesi gibi kişisel koruyucu önlemlerin alınmasının takibatı, işletme içerisindeki araçların hız sınırı kontrolü, depo ve ambarlara giren-çıkan malzemelerin ve araçların kontrolü; yangın, afet ve hırsızlık olaylarına karşı koruyucu, engelleyici önlemlerin alınması ve gerektiğinde müdahale edilmesini esas alan hizmetler bütününü müşterilerimize sunmaktayız.

Koruyucu önlemler: Kapalı devre güvenlik kameralarının izlenmesi, elektronik güvenlik sistemlerinin takibi, otoparklardaki araçların güvenliğinin sağlanması, belirlenen güzergâhlarda devriye ve kontrollerin yapılması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

 

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?