Size bir telefon kadar yakınız
444 52 61

İstanbul Özel Güvenlik Firmaları

İstanbul Özel Güvenlik Firmaları

Özel Güvenlik her alanımızda bizi güvenli hissettiren, daha rahat hareket etmemize olanak sağlayan bir kontrol biçimidir. Değerli eşyalarımızın ve en önemlisi bizim ve diğer insanların korunmasında büyük rol oynar.  Katıldığımız konser, konferans, parti, toplantı gibi alanlarda da güvenliğin üst düzeyde tutulması önemlidir. Kalabalık olunan alanlarda kişisel güvenlik daha az olacağı için profesyonel bir ekip ile çalışmak ve bulunulan alanın teknolojik cihazlar yardımıyla da gözlemlenmesi önemlidir.  Özellikle İstanbul’da düzenlenen organizasyonlar ve oluşan kalabalıklar daha tehlikeli bir görünüm çizer.

Bunun yanı sıra İstanbul’da bulunan havaalanı, sağlık alanları, eğitim, banka güvenliği gibi birçok unsurlar diğer şehirlere nazaran daha tehlikeli olarak bilinir. Bu nedenle İstanbul şehrinde çalışacağınız özel güvenlik firmaları daha donanımlı, daha uzman ve daha güvenilir olmalıdır.

İstanbul En Güvenilir Özel Güvenlik Firması

İstanbul’da uzman ekip, profesyonel hizmet kapsamında en güvenilir firma olarak Promek Güvenlik önerilebilir. Yıllardır İstanbul’da bulunan ve uluslararası özel güvenlik hizmeti ve danışmanlığı alanlarında hizmet veren özel güvenlik firmasıdır. Personel seçimi ve eğitimi konularına büyük önem veren firma, Ar-Ge çalışmaları ve uzman eğitim kadrosu ile gelişmeye açık personellerle hizmet vererek insan odaklı hareket eder.

Misyonu, güvenilir ve profesyonel hizmet vermek olan Promek Güvenlik her insanın temel hakkı olan daha güvenli, daha temiz, daha güzel, ortamda yaşamasını felsefe edinir. Saygı, değer ve eşitlik ilkesine dayalı olarak hareket eder.

Neden Promek Güvenlik?

2007 yılında kurulan ve edindiği bilgi ve tecrübesini personele aktaran Promek Güvenlik müşterilerini mutlu etmeyi ve güvenilir hissetmelerini temel alır. Son gelişen teknolojileri takip eden ve kendisini sürekli geliştiren personele sahiptir. Pandemi şartlarına da uygun olarak eğitim alan personeller, bu doğrultuda önlemlerini alarak hizmet vermektedir. Güvenlik Danışmanlığı, Elektronik Güvenlik Hizmetleri, Koruma hizmetleri, Resepsiyon hizmetleri ve Eğitim alanında denetim hizmeti verir.  Güvenliği bir bütün olarak düşünür ve uygular. Genç, dinamik ve tecrübeli yönetim kadrosundan oluşur. Güvenlik sektöründe, saygı, güven ve dürüstlük ilkelerine bağlıdır. Bu alanda ulusal ve uluslararası platformlarda sürekli olarak büyümeyi ve gelişmeyi hedefler

Translate »